فطرس
_

ویزای توریستی کره جنوبی

آژانس مسافرتی فطرس

برای اخذ ویزای کره جنوبی، فقط باید از آژانس ‌هایی اقدام کنید که مورد تأیید سفارت این کشور می ‌باشد. ویزای کره جنوبی در ۲ نوع فوری و عادی صادر می‌ شود. برای دریافت ویزای کره جنوبی نیازی به حضور در سفارت این کشور نیست و  ترجمه مدارک مورد نیاز را باید به کارگزار ارائه دهید. ویزای توریستی کره جنوبی فقط به صورت سینگل 1 بار صادر می شود. توجه داشته باشید که ویزای کره جنوبی فقط در قالب تورهای گروهی درخواست می ‌شود.

فطرس
_

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کره جنوبی

آژانس مسافرتی فطرس

مدارک مورد نیاز ویزای کره جنوبی باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تأییدیه دادگستری و امورخارجه برای مدارک ویزای کره جنوبی نیست و مهر دارالترجمه کفایت می کند.
چک لیست مدارک ویزای کره جنوبی به شرح زیر می ‌باشد :

  • اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار
  • 2 قطعه عکس 4×3 عکس‌ ها باید رنگی و دارای پس زمینه سفید باشند. عکس ارائه شده با عکس پاسپورت نباید یکسان باشد همچنین باید تمام رخ و بدون لبخند باشد.
  • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی
  • اصل گذرنامه های پیشین
  • اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی و جواز کسب
  • تمکن مالی (به دلار آمریکا)
  • ضمانت نامه بانکی، چک ضمانت (مبلغ ضمانت نامه و چک را آژانس مسافرتی تعیین می کند)
فطرس
_

نحوه اقدام برای درخواست ویزای کره جنوبی

آژانس مسافرتی فطرس

برای اخذ ویزای کره جنوبی، باید درخواست خود را به یکی از کارگزاران ویزای این کشور که اطلاعات آن ‌ها در سفارت کره جنوبی منتشر شده است، ارائه کنید. لزومی به مراجعه حضوری به سفارت کره جنوبی نیست. شما باید تمامی مدارک و هزینه درخواست ویزا را به کارگزار خود تحویل دهید.

فطرس
_

مدت اعتبار ویزای کره جنوبی

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای توریستی کره جنوبی، برای مدت زمان 3 ماه معتبر است.

فطرس
_

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا

آژانس مسافرتی فطرس

حدوداً 14 روزکاری پس از ارائه مدارک درخواست ویزای کره جنوبی از طریق کارگزار به سفارت، جواب درخواست ویزا برای شما آماده می ‌شود که این جواب تحویل کارگزار می‌ شود.

فطرس
_

نگاه کلی به اخذ ویزای کره جنوبی

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای کره جنوبی فقط در قالب تورهای گروهی اقدام می‌ شود. شما به هیچ عنوان نمی ‌توانید انفرادی موفق به اخذ ویزای کره جنوبی شوید.
تمکن مالی و اقدام به صورت گروهی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کره جنوبی می ‌باشد.
رزرو قطعی هتل محل اقامت خود را حتماً باید به افسران مرزی ارائه کنید.
نیازی به مراجعه حضوری برای اخذ ویزای کره جنوبی نیست و درخواست ویزای خود را باید به کارگزار ویزای کره ارائه کنید. می توانید با مسئول ویزای کره جنوبی برای هرگونه سؤال احتمالی ، اطلاع از قیمت ویزا و شرایط تورها با شماره 09129217164  به صورت مستقیم یا در پیام رسان های  واتس اپ و تلگرام  در ارتباط باشید.

فطرس
_

مشاوره با فطرس

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای کره جنوبی را با کمک فطرس بگیرید!
مجموعه فطرس مفتخر است با سابقه بیش از 17 سال در اخذ ویزا، پیکاپ، دریافت ویزاهای توریستی، شنگن، تجاری، نمایشگاهی و کنگره همچنین بازدید از دوستان و بستگان همراه همیشگی هموطنان گرامی باشد. تماس با ما کلید دریافت ویزای توریستی کره جنوبی است. بنابراین بدون تردید، ویزای توریستی کره جنوبی را با کمک مشاوران مجرب مجموعه ما و به راحتی در کوتاه ‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.