تیم ما

 
تیم کارمندان آژانس هواپیمایی و گردشگری فطرس
متشکل از بخش های:

مدیریت آژانس هواپیمایی فطرس

 

آقای سعید زالی

مدیریت آژانس هواپیمایی فطرس

[email protected]

کارشناس ارشد توریسم و گردشگری

 

ای که با نامت جهان آغاز شد دفتر ما هم به نامت باز شد
گرم ترین و صمیمانه ترین سلام و درود ما را پذیرا باشید. گردشگری در بسیاری از کشورهای جهان یکی از بزرگترین و سود آورترین صنایع به شمار می رود. کشور ایران با پیشینه تمدنی کهن و جاذبه های متنوع و موقعیت برجسته اقلیمی خود ، ضمن آنکه خواهان منافع اقتصادی از جمله اشتغال زایی و درآمد ارزی است ، بر حفظ ارزشهای متعالی و هویت فرهنگی اسلامی خود نیز تاکید دارد. اینجانب با بهره گیری از تجربیات 27 ساله خود در زمینه گردشگری داخلی و خارجی و استفاده از آموزه های علمی که در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی صنعت توریسم و دوره های مدیریت فنی جهانگردی آموخته ام و با توکل بر خداوند متعال و تلاش همکارانم در آژانس فُطرُس ، با هدف حرکت به سمت تور اپراتوری حرفه ای ، فعالیت خود را آغاز نموده و در همین راستا ضمن مطالعه عملکرد تور اپراتورهای بزرگ جهان و استفاده از ابزارها و امکاناتی که موجب حضور موفق و با دوام آنها شده است، مسیر جدیدی را در ارائه خدمات جهت صدور بلیط های داخلی و خارجی ، اخذ ویزا ، رزرو هتل و اجرای تورهای متنوع علمی فرهنگی ، نمایشگاهی ، خانوادگی ، سیاحتی و زیارتی آغاز نموده ام که ان شاء ا... با لطف عنایت شما عزیزان در انجام این مهم همچون گذشته موفق خواهم بود. هدف ما همواره تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان و ایجاد محیطی امن ، آرام و مناسب جهت مرتفع نمودن دغدغه های میهمانان (خصوصاً خانواده های محترم) و اجرای بهترین و کاملترین برنامه ها در حد توقعات بحقشان بوده است. اقامت در بهترین هتل‌ها ، صرف غذای حلال در رستورانهای شیک ، همراهی راهنمایان مجرب محلی و فارسی زبان ، استفاده از اتوبوسهای مجهز توریستی ، مهیا نمودن زمان و مکانی مناسب برای انجام فرضیه نماز در گشتهای روزانه استفاده از حداکثر زمان و بازدید از کلیه اماکن توریستی ، تفریحی و تاریخی در تورها (بطوریکه مسافران نیازی به پرداخت هزینه های بالای بازدید از اماکن مختلف به صورت انفرادی و از دست دادن زمان به دلیل ناآشنایی با مکانهای مختلف توریستی و تفریحی و مراکز خرید را نداشته باشند ) از دیگر مواردی بوده که سرلوحه کار خود قرار داده ایم. شما می توانید با تشریف فرمایی به دفتر آژانس و یا ارتباط با مسافران قدیمی این دفتر ، از داشتن سفری ایمن ، خاطره انگیز و بی دغدغه اطمینان حاصل فرمایید. در پایان ضمن تشکر از توجه شما عزیزان آمادگی مجدد مجموعه فُطرُس را جهت سرویس دهی و انجام خدمات درخورشأن شما بزرگواران اعلام می دارم امیدوارم با یکبار سفر با ما ، همراه همیشگی ما باشید.

مسئول دفتر مدیریت
امور اداری

 

 

 

خانم مردوخی

مسئول دفتر

داخلی 105

تیم پشتیبانی خروج: ارائه خدمات، پرواز های بین المللی، رزرواسیون هتل های اروپایی، آسیایی و خاورمیانه و همچنین ارائه و برگزاری تورهای مختلف بین المللی و نمایشگاهی.

 

 

 

خانم ستوده

کانتر تورهای داخلی و خارجی

داخلی 402

 

 

 

خانم احسانی

کانتر تورهای داخلی و خارجی

داخلی 401

 

 

 

خانم غریب

رزرواسیون هتل

داخلی 406

تیم پشتیبانی پروازهای داخلی

 

 

خانم حبیب زاده

مدیر فنی

داخلی 301

 

 

خانم موسوی

کانتر پروازهای بین‌الملل

داخلی 201

 

 

خانم فهیمی

کانتر پروازهای بین الملل

داخلی 203

 

 

خانم علوی

کانتر پروازهای بین الملل

داخلی 205

 

 

آقای ریحانیان

کانتر پروازهای داخلی

داخلی 202

تیم پشتیبانی تورهای ورودی: با ارائه پکیج های مختلف تور و تمام خدمات گردشگری بخش های ورودی ما شامل بخش های: انگلیسی، اسپانیای، فرانسوی، ایتالیایی، روسی، کره ای، چینی، ژاپنی، عربی و اردو می باشد.

 

 

آقای حسین زالی

مدیر تورهای ورودی

داخلی 204

 

 

آقای برزگر

بخش بازاریابی بین الملل

داخلی 503

 

 

خانم پاک سرشت

مدیر عملیات

داخلی 506

 

 

خانم نصیری

مدیر عملیات

داخلی 505

 

 

خانم مسرور

بخش فرانسوی

داخلی 108

 

 

خانم امیری

بخش روسی

داخلی 701

 

 

خانم طهماسبی

بخش ایتالیایی

داخلی

 

 

خانم مهراب بیگی

بخش چینی

داخلی 509

 

 

خانم طالبی

بخش اسپانیایی

داخلی

 

 

خانم سعیدی

بخش زبان اردو

داخلی

تیم حسابداری

 

 

 

آقای لواسانی

مدیریت حسابداری

داخلی 604

 

 

 

آقای صفرخواه

حسابداری

داخلی 602

 

 

 

خانم محمدی

حسابداری

داخلی 601

تیم پشتیبانی وب سایت

 

 

 

خانم حمیدی

گرافیست

داخلی 504

 

 

 

آقای صفرپور

پشتیبانی وب سایت

داخلی 508