فطرس
_

ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

درخواست ویزای توریستی ژاپن باید از طرف شخص متقاضی یا نماینده قانونی ایشان به سفارت این کشور در تهران ارائه شود. گردش حساب و تمکن مالی از شرایط اخذ ویزای ژاپن هستند. حدوداً 7 روز کاری پس از ارائه درخواست جواب ویزا برای شما صادر می ‌شود که در صورت ویزا شدن، ویزای شما برای مدت زمان ۳ ماه معتبر می ‌باشد. در صورتی که درخواست ویزای شما رد شود، هیچ توضیحی مبنی بر علت ریجکتی به شما داده نمی ‌شود و برای درخواست مجدد باید ۶ ماه صبر کنید! توجه داشته باشید که به هیچ عنوان درخواست ویزای خود را از طریق ایمیل یا نمابر ارسال نکنید و برای درخواست ویزا حتماً حضوری به سفارت این کشور مراجعه کنید.

فطرس
_

شرایط اخذ ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

شرایطی که در ادامه برای اخذ ویزای ژاپن می‌ خوانید، براساس تجربیات کارشناسان گروه مسافرتی فطرس به شما اعلام می‌ شود.
شرایط اخذ ویزای ژاپن به شرح زیر می‌باشد :

 • گردش حساب : برای درخواست ویزای ژاپن، گردش ۳ ماهه آخر حساب متقاضیان مورد نیاز است. گردش حساب باید به زبان لاتین صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد. منظور از گردش حساب مبالغ ورودی و خروجی به حساب متقاضیان نیست و فقط تعداد تراکنشات اهمیت دارد. هرچه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای ژاپن خواهید داشت. توجه داشته باشید که گردش حساب ویزای ژاپن تا ۵ روز پس از صدور معتبر می ‌باشد.
 • تمکن مالی : تمکن مالی ویزای ژاپن باید به دلار صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد. حداقل مبلغ تمکن مالی ویزای ژاپن حداقل 300 میلیون تومان برای هر نفر می ‌باشد.
فطرس
_

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

کلیه مدارک فارسی مورد نیاز ویزای توریستی ژاپن باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. توجه داشته باشید که این مدارک حتماً باید به تأییدیه دادگستری برسند. این تأییدیه برای ۳ ماه معتبر می ‌باشد.
چک لیست مدارک ویزای توریستی ژاپن به شرح زیر می ‌باشد :

 • اصل گذرنامه متقاضی با بیشتر از ۶ ماه اعتبار به همراه کلیه گذرنامه ‌های قبلی
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای توریستی ژاپن
 • 2 قطعه عکس 4.5×3.5 با پس زمینه سفید
 • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • گواهی اشتغال به کار متقاضی
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • بیمه مسافرتی (مطابق با روزهای اقامت در ژاپن)
 • برنامه سفری (مطابق با روزهای اقامت در ژاپن)
 • گردش حساب ۳ ماهه آخر و تمکن مالی
فطرس
_

هزینه درخواست ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

در صورتی که از طریق تورهای گروهی ژاپن برای دریافت ویزا اقدام کنید، هزینه اخذ ویزا با هزینه ‌های تور از شما گرفته می ‌شود. اما اگر درخواست ویزای انفرادی ژاپن داشته باشید می توانید با مسئول ویزای کره جنوبی برای هرگونه سؤال احتمالی، اطلاع از قیمت ویزا و شرایط تورها با شماره 09129217164 به صورت مستقیم یا در پیام رسان های واتس اپ و تلگرام در ارتباط باشید.

فطرس
_

درخواست ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

برای درخواست ویزای توریستی ژاپن، شخص متقاضی به همراه مدارک درخواستی باید به سفارت این کشور در تهران مراجعه کند. در صورتی که متقاضی اصلی به هر دلیلی نتواند به سفارت مراجعه کند، نماینده قانونی ایشان می ‌تواند به جای ایشان در سفارت ژاپن حضور داشته باشد.

فطرس
_

اعتبار ویزای ژاپن و زمان جوابدهی

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای توریستی ژاپن پس از صدور برای مدت زمان ۳ ماه معتبر است. حدود 7 روز کاری پس از ارائه درخواست نیز جواب ویزا برای شما صادر می ‌شود، که برای دریافت حتماً باید شخص متقاضی به سفارت ژاپن مراجعه کند.

فطرس
_

ریجکت و رفع ریجکتی ویزای ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای ژاپن رفع ریجکتی ندارد و در صورتی که درخواست ویزای توریستی شما رد شود، به هیچ عنوان دلیل ریجکتی برای شما مشخص نمی ‌شود. در صورت ریجکتی ویزای ژاپن تا ۶ ماه پس از ریجکتی، مجاز به ارائه درخواست مجدد نمی‌باشید.

فطرس
_

نکته هایی که به شما کمک می‌کند

آژانس مسافرتی فطرس

 • پیشنهاد می کنیم برای بالا بردن شانس دریافت ویزا، برای تمامی مدت اقامت شما در ژاپن هتل خریداری شود.
 • سوابق سفرهای پیشین شانس شما را برای دریافت ویزای ژاپن افزایش خواهد داد.
 • چنانچه متقاضی ویزای قبلی این کشور را از طریق دعوتنامه دوستان یا اقوام دریافت کرده باشد، امکان درخواست ویزای توریستی ژاپن را ندارد.
 • ارائه اصل مدرک شغلی همسر به همراه ترجمه دارای مهر دادگستری برای خانم ‌های خانه دار الزامی است.ش
فطرس
_

نگاه کلی به اخذ ویزای توریستی ژاپن

آژانس مسافرتی فطرس

برای درخواست ویزای توریستی ژاپن شخص متقاضی باید به همراه اصل مدارک به سفارت این کشور مراجعه کند. در صورتی که ایشان نتواند شخصاً به سفارت مراجعه کند، نماینده قانونی ایشان می ‌تواند درخواست ایشان را تحویل سفارت کند.
گردش حساب ۳ ماه آخر و تمکن مالی از شرایط اخذ ویزای توریستی ژاپن می ‌باشد.
مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ژاپن باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود، توسط دادگستری و امورخارجه به تأییدیه برسد.
مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای توریستی ژاپن 7 روز کاری می ‌باشد و این ویزا برای مدت زمان ۳ ماه معتبر است.
در صورتی که با درخواست شما موافقت نشود، هیچ توضیحی در رابطه با دلایل ریجکتی به شما داده نمی‌ شود و برای درخواست ویزا باید ۶ ماه صبر کنید.

فطرس
_

مشاوره با فطرس

آژانس مسافرتی فطرس

ویزای ژاپن را با کمک فطرس بگیرید!
مجموعه فطرس مفتخر است با سابقه بیش از 17 سال در اخذ ویزا، پیکاپ، دریافت ویزاهای توریستی، شنگن، تجاری، نمایشگاهی و کنگره همچنین بازدید از دوستان و بستگان همراه همیشگی هموطنان گرامی باشد. تماس با ما کلید دریافت ویزای توریستی ژاپن است. بنابراین بدون تردید، ویزای توریستی ژاپن را با کمک مشاوران مجرب مجموعه ما و به راحتی در کوتاه ‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.